Disney-Pixar Yeniden Canlanıyor!

on 19 Temmuz 2012 Perşembe
Disney - Pixar Yeniden Canlanıyor!

Disney ve Pixar, uzun zamandır ailemizle keyif dolu dakikalar geçirerek izledigimiz filmlerin devamını bizimle tekrar buluşturuyor.

Örneğin çok ünlü olan Ice Age çizgi filmi. Reklamlarda belki görmüşsünüzdür, Buz Devri 4'ün yakında sinemalarda olacağı söyleniyordu. Sonunda serinin son filmini de çıkarttılar ve küçüklükten beri keyifle izledigimiz serinin mutlu sonuna tanık olduk.

Nemo! Eminim izlemişsinizdir.. 2002 - 2006 arası bir yılda çıkarılan bir çizgifilm oldugu için bazılarımız filmde neler geçtigni hatırlamıyor olabilir,ama filmin ismini mutlaka duydugnuza eminim. Küçük Nemo'muz, babasının sözünü dinlemiyerek bir balıkçının eline düşüyor ve akvaryumda yeni arkadaşlar edinerek bulundugu yerden kaçmaya çalışıyordu. Peki Kayıp Balık Nemo çizgifilminin 2. bölümüne hazır mısınız? Bakalım Nemo'yu daha ne yaramazlıklarda göreceğiz..

Ve sırada.. Sevimli Canavarlar 2 geliyor! Çizgifilmin 2. bölümünün fragmanı çıkarıldı bile... Oysa çizgifilmin ilk bölümü 2002 yılında vizyona girmişti! Düşünsenize..Çoğumuz daha bir bebektik o zamanlar. Merakla bekliyoruz.

Disney ve Pixar yeniden rengarenk olacak gibi gözüküyor!
Peki Disney Channel'deki Hannah Montana,Sonny,Waverly Büyücüleri gibi diziler.. Bence bunlar da geri getirilmeli.. Sizce?
2 yorum:

Arzu dedi ki...

Merhaba Ayşe :) Ben Blogc'dan graphicsschool ve crazycolours :) Sanırım blogcu düzelecekmiş :) Blogcu düzelene kadar acaba sizin bloga ortak olabilir miyim?Çalışmalarımı vs.Graphicsschool.blogcu.com ya da crazycolours.blogcu.com adreslerinden görebilirsin :) Ayrıca bana crazycolourss@hotmail.com adresinden ulaşabilirsin :)

Pinksuqaw ♥ dedi ki...

Canım şu an blogta çok kişiyiz zaten bu yuzden ortak almayı dusunmuyoruz malesef :(

Yorum Gönder